Ismét sikeresen teljesített a katasztrófavédelmi csoport Kocsordon

A legutóbbi váratlan tavaszi hóesést követően újabb, ezúttal még nagyobb hómennyiséggel kellett megbírkóznia a kocsordi katasztrófavédelmi csoportnak, akik ezúttal is remek teljesítményt nyújtottak.

Hajnali fél 5 óra folyamatosan folynak a munkálatok irányításommal a községben és büszkén mondhatom, hogy csapatunk elhárította a veszélyhelyzetet, megtisztította az utcákat, járdákat, közösségi tereinket a nagy mennyiségű hótakarótól.

Egy helyi vállalkozó az önkormányzattal együttműködve szintén részt vesz a rendkívüli helyzet elhárításában.

A visszajelzések alapján önkénteseink olyan munkát végeznek, melyre méltán büszkék lehetünk.

Ezúton is köszönöm a munkájukat Kocsord valamennyi lakosa nevében! Jó tudni, hogy a bajban számíthatunk rájuk!