56 Hőseire emlékeztünk Kocsordon

A tavalyi évhez hasonlóan önkormányzatunk szervezésében idén is ünnepi megemlékezést tartottunk 1956 hőseinek emlékére. Ahogyan azt Önök is tudják, fontosnak tartom, hogy nemzeti ünnepeinken együtt legyünk és közösen emlékezzünk múltunkra és tisztelegjünk nemzetünk hősei előtt.

56 Hőseire emlékeztünk Kocsordon!

Önkormányzati megemlékezéseinken a képviselő-testület és intézményeink is mindig partnerek, utóbbiak színvonalas műsorral emelik rendezvényeink fényét. Így történt ez a ma délutáni megemlékezésen is, amelyen a Gyöngyfüzér Óvoda és a Jókai Mór Általános Iskolai növendékei adtak műsort.

56 Hőseire emlékeztünk Kocsordon!

Megtisztelték jelenlétükkel rendezvényünket többek között az intézményeink vezetői, a Kocsordi Nők Baráti Köre civil egyesület valamint a Hóvirág Nyugdíjas Klub tagjai. A rossz idő ellenére a lakosság is szép számmal jelent meg a Művelődési Házban tartandó emlékműsoron.

Köszönöm a színvonalas műsorszámokat intézményeink vezetőinek, pedagógusainak és köszönöm a részvételt minden kedves lakosnak!

(Fotók: Pásztor István)