Megérkezett a tavasz, elkezdődtek a fejlesztési, modernizálási munkák Kocsordon

Ebben az évben a járási startmunka mintaprogramok „Belvízelvezetés” valamint „Belterületi utak karbantartása” programelemek keretében a Virág, a Bajcsy-Zsilinszky, a Petőfi valamint a Szabadság utcák járdáinak és vízelvezető árkainak felújítását fogjuk megvalósítani az önkormányzat által előállított térkőből, járólapokból, mederlapokból, folyókákból, fűrácsból és egyéb betonelemekből.

Megérkezett a tavasz, elkezdődtek a fejlesztési, modernizálási munkák Kocsordon

A fotókat a Virág utcában készítettük a mai nap folyamán, ahol elkezdődtek az előkészítési munkálatok.

Településvezetőként kiemelt figyelmet fordítok a községben az infrastrukturális fejlesztésekre, amelynek részét képezik az említett járda- és árokfelújítások.

Természetesen ha valakinek a fentieken túl problémája adódik, forduljanak hozzám bizalommal akár személyesen, akár telefonon vagy a Polgármesteri Hivatalon keresztül és igyekszünk mihamarabb megoldást találni a problémára.

Célunk egy élhető és jobb Kocsord megteremtése!