Meglepett minket a tavaszi hó, de mi is megleptük őt!

Jelesre teljesített a Kocsordi Katasztrófavédelmi Csoport!

Bár a tavasz első hónapjának kezdetén nem ilyen időt várnánk, a Kocsordi Katasztrófavédelmi csoportot mégsem érte meglepetés: felkészülten vártuk az előrejelzések alapján a márciusi havazást.

Önkénteseink vezetésemmel kora reggel megtisztították közterületeinket a hótakarótól: buszmegállóinkat, a vasúti megálló környékét, közösségi intézményeink előtti területet – iskola, óvoda, polgármesteri hivatal -, valamint járdáinkat, a kerékpárutakat.

Az önkormányzati traktor valamint egy vállalkozó segítségével pedig a mellékutcáinkról is eltoltuk a hótakarót – délelőtt 9:00 órára sikerült befejeznünk ez irányú munkánkat.

A hétvége további részében is figyelemmel kísérjük az utak helyzetét és szükség esetén újra munkába állunk.

Ezúton is köszönöm minden résztvevő munkáját a helyi lakosság nevében!