Megújulnak a községünk parkjaiban található kerti bútorok

A mai nap folyamán megkezdődtek a fabútorok felújításával kapcsolatos munkálatok a településen található parkokban.
A padokat, kerti asztalokat és székeket lazúrozással és festéssel újítottuk meg.

A tegnapi nap folyamán életbe lépett kamerarendszernek köszönhetően remélhetőleg megszűnnek a rongálások és a felújított utcabútorok is hosszú ideig szolgálják majd a parkba látogatókat.

Ezt követően előre láthatólag ezen a héten csütörtök éjszaka pedig bekapcsolásra kerül a nagy kandeláber a Móricz Zsigmond Művelődési Ház parkjában, melyet a képviselő-testület teljes tagsága szintén támogatott az ülésen.

A településen található parkok rendbetétele is folyamatban van, munkatársaink folyamatosan dolgoznak a parkok virágosításra történő előkészítésén.

Köszönöm a munkát mindenkinek!